לסביות סרטים לעומת סרטים לסביות

כאישה לסבית יותר ויותר מתסכל למצוא סרט לסבי שהוא סרט המציג אורח חיים לסבי או סרט שמציג לסביות כנושא המרכזי שלו.

זהו יום שישי בערב ואתם מתכננים לילה שקט עם בן / בת הזוג. ארוחת ערב טובה וסרט המשקף את אורח חייכם אינם שאיפה גבוהה מדי או לפחות לא אמורה להיות.

אבל ביקור בהשכרת הווידיאו המקומית שלך או חיפוש מהיר באינטרנט לסרטים לסביות מציג לצערנו סרט מסוג אחר לגמרי. לא סרטים לסביות או סרטים על סרטים אלא חומר למבוגרים. לא בדיוק התוכנית

אז מדוע המונח סרט לסבי הפך כמעט לשם נרדף לתעשיית הסרטים למבוגרים? אין ספק שסרט לסביות הוא סרט על נשים לסביות ואורח החיים שלנו ממש כמו סרט הודי הוא על אינדיאנים ואורח חייהם.
If you have any kind of questions concerning where and exactly how to use נערות ליווי בתל אביב, you could contact us at our web-site.

למעשה הבעיה עשויה לתרום באופן חלקי בגלל המחסור הפעור בסרטים טובים לסביות הנמצאות במחזור. אם התמזל מזלכם לבקר באתר המציג סרטים לסבית אמיתיים, כלומר סרטים על אורח החיים הלסבי, המכונה גם סרטי “עניין לסבי”; תוכלו למצוא רשימה קצרה של אותם סרטים החוזרים על עצמם שוב ושוב.

זה לא השתקפות של כמה טובים הסרטים האלה, למעשה רוב הסרטים שראיתי הם מחיר נמוך בתקציב. לא זה בגלל שזה כל מה שיש בשוק הזה

זה גורם לך לתהות. אם הסטטיסטיקה של 10% נכונה וזה אומר ש -10% מכלל הנשים הן לסביות; מדוע אורח החיים שלנו אינו גלוי יותר בתעשיית הקולנוע? האם אין יוצרי סרטים לסופרים או כותבים. ברור שלא. כולנו מודעים יותר מדי לנוכחותם של לסביות באמנויות הבמה.

האם יש חוסר עניין בסרטים אלה בקרב הקהילה הלסבית. שוב, אני חושב שלא. כמות הדיונים בפורומים לסביות בכל פעם שיוצא סרט לסבי הוא פשוט מדהים.
More about this source text